شرکت تولیدی آسیا چوب با سرمایه بخش خصوصی در زمینه مبلمان و دکوراسیون داخلی فعالیت خود را آغاز کرده است . این شرکت با هدف تولید و ارائه خدمات مهندسی شده و با توجه به بهره گیری از مدیران متخصص و با تجربه در صنعت چوب و فلز، اساتید برتر و خبره دانشگاهی در صنعت چوب و مبلمان، کارشناسان مرتبط و کاربلد و هم چنین با مطالعه و انجام تحقیقات مداوم دست به شناخت نیاز مشتریان و خلاء بازار در این حوزه زده است.

بالا

یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین لوازم موجود در آشپزخانه  به عنوان قلب هر خانه، که در جلوه بصری فضا نیز موثر است، سینک ظرفشویی است. بی اهمیتی در انتخاب آن می‌تواند باعث تحمیل مشکلات و هزینه‌های اضافه نیز شود.  از آنجایی که امروزه در بازار انواع مختلف و متنوعی از

کابینت آشپزخانه در وهله اول فضایی با کاردهای ویژه و مهم در خانه می‌باشد که موجب ارتقا جلوه زیبایی فضا و دکوراسیون داخلی نیز می‌گردد. صفحه کابینت به عنوان یکی از اصلی‌ترین بخش‌های کابینت اشپزخانه در این زیبایی و جلوه بصری نقشی مهم و اساسی دارد.

آشپزخانه مدرن به دنبال پیدایش سبک مدرن در معماری و دکوراسیون داخلی پدید آمد و امروزه با المان‌ها و عناصر کاربردی ویژه‌ای قابل طراحی و اجراست. زندگی‌های پرمشغله امروزی باعث شده تا نیاز به ایجاد فضایی با فناوری‌های روز و کارآمد در آشپزخانه به وجود آید.

پار تیشن تک جداره و دو جداره را می‌توان از یک متریال یکسان یا با ترکیب چند متریال متنوع ساخت. اما اصلی ترین تفاوت این دو پارتیشن با هم در تعداد جداره ها و ضخامت آن‌هاست. کاربرد اصلی این محصولات برای جداسازی و تقسیم بندی فضاهاست.

میز کنفرانس به عنوان یکی از اصلی ترین و مهم ترین آیتم‌های هر فضای اداری می‌باشد. این میز هم جلوه دهنده به فضا است هم بسیار کاربردی و ضروری است. این میزها در رنگ‌ها، مدل‌ها و سبک‌های مختلفی در بازار موجد هستند که این امر انتخاب را تا حدی سخت