شرکت تولیدی آسیا چوب با سرمایه بخش خصوصی در زمینه مبلمان و دکوراسیون داخلی فعالیت خود را آغاز کرده است . این شرکت با هدف تولید و ارائه خدمات مهندسی شده و با توجه به بهره گیری از مدیران متخصص و با تجربه در صنعت چوب و فلز، اساتید برتر و خبره دانشگاهی در صنعت چوب و مبلمان، کارشناسان مرتبط و کاربلد و هم چنین با مطالعه و انجام تحقیقات مداوم دست به شناخت نیاز مشتریان و خلاء بازار در این حوزه زده است.

بالا
A s i a C h o o b

درباره ما

شرکت تولیدی آسیا چوب با سرمایه بخش خصوصی در زمینه مبلمان و دکوراسیون داخلی فعالیت خود را آغاز کرده است . این شرکت با هدف تولید و ارائه خدمات مهندسی شده و با توجه به بهره گیری از مدیران متخصص و با تجربه در صنعت چوب و فلز، اساتید برتر و خبره دانشگاهی در صنعت چوب و مبلمان، کارشناسان مرتبط و کاربلد و هم چنین با مطالعه و انجام تحقیقات مداوم دست به شناخت نیاز مشتریان و خلاء بازار در این حوزه زده است. با تلفیق دانش و تجربه و مهارت ، آسیا چوب شروع به فعالیت و انجام پروژه های کوچک و بزرگ در سراسر کشور کرده است. با توجه به تجهیزات و ماشین آلات به روز، این شرکت قادر به ارائه خدمات و تولید محصولات متنوع و با کیفیت از قبیل مبلمان صفحه ای مبتنی بر MDF و نئوپان، محصولات تمام چوب با تلفیق رنگ و محصولات ترکیبی چوب با سایر عناصر از قبیل فلز، سنگ، شیشه و چرم است.
این شرکت تولیدات خود را بر پایه هارمونی و طراحی به روز بر اساس متدهای روز دنیا انجام میدهد. آسیا چوب توان تولید محصولات متنوع در فضاهای مختلف خانگی ، تجاری و اداری با توجه به سلایق و خواسته های کارفرما و مشتری و به کارگیری استاندارد های ملی و جهانی را دارد. تلاش آسیا چوب بر آن است که با فراهم آوردن فضایی برای نمایش بخشی از تولیدات این برند در دفتر شرکت – واقع در محله سعادت آباد در شمال غرب شهرتهران – با همراهی و مشاوره ی طراحان به هدف این شرکت که انتخاب درست و بهترین تصمیم گیری در انتخاب محصولات بر حسب نیاز و بودجه مشتری و کارفرما است ، جامعه عمل بپوشاند.