شرکت تولیدی آسیا چوب با سرمایه بخش خصوصی در زمینه مبلمان و دکوراسیون داخلی فعالیت خود را آغاز کرده است . این شرکت با هدف تولید و ارائه خدمات مهندسی شده و با توجه به بهره گیری از مدیران متخصص و با تجربه در صنعت چوب و فلز، اساتید برتر و خبره دانشگاهی در صنعت چوب و مبلمان، کارشناسان مرتبط و کاربلد و هم چنین با مطالعه و انجام تحقیقات مداوم دست به شناخت نیاز مشتریان و خلاء بازار در این حوزه زده است.

بالا

کابینت آشپزخانه در وهله اول فضایی با کاردهای ویژه و مهم در خانه می‌باشد که موجب ارتقا جلوه زیبایی فضا و دکوراسیون داخلی نیز می‌گردد. صفحه کابینت به عنوان یکی از اصلی‌ترین بخش‌های کابینت اشپزخانه در این زیبایی و جلوه بصری نقشی مهم و اساسی دارد.

آشپزخانه مدرن به دنبال پیدایش سبک مدرن در معماری و دکوراسیون داخلی پدید آمد و امروزه با المان‌ها و عناصر کاربردی ویژه‌ای قابل طراحی و اجراست. زندگی‌های پرمشغله امروزی باعث شده تا نیاز به ایجاد فضایی با فناوری‌های روز و کارآمد در آشپزخانه به وجود آید.

پار تیشن تک جداره و دو جداره را می‌توان از یک متریال یکسان یا با ترکیب چند متریال متنوع ساخت. اما اصلی ترین تفاوت این دو پارتیشن با هم در تعداد جداره ها و ضخامت آن‌هاست. کاربرد اصلی این محصولات برای جداسازی و تقسیم بندی فضاهاست.

میز کنفرانس به عنوان یکی از اصلی ترین و مهم ترین آیتم‌های هر فضای اداری می‌باشد. این میز هم جلوه دهنده به فضا است هم بسیار کاربردی و ضروری است. این میزها در رنگ‌ها، مدل‌ها و سبک‌های مختلفی در بازار موجد هستند که این امر انتخاب را تا حدی سخت می‌کند. در این مقاله بر آنیم تا شما را با انواع میز کنفرانس آشنا کنیم.

کابینت ممبران امروزه به دلیل نوع سبک آن که تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک می‌باشد مورد استقبال قرار گرفته است. این نوع کابینت‌ها که به کابینت‌های وکیوم نیز معروفند با متریال‌های مختلفی چون چوب و یا روکش چوب ساخته و اجرا می‌گردند که تنوع رنگ و طرح بالایی دارند. از آنجایی که طراحی دکوراسیون آشپزخانه تاثیر بسزایی در خانه دارد، انتخاب کابینتی مناسب امری حائز اهمیت است. ممبران در واقع یک روکش پلاستیکی از جنس وینیل است که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف قابل تولید می‌باشد که با توجه به نیاز