شرکت تولیدی آسیا چوب با سرمایه بخش خصوصی در زمینه مبلمان و دکوراسیون داخلی فعالیت خود را آغاز کرده است . این شرکت با هدف تولید و ارائه خدمات مهندسی شده و با توجه به بهره گیری از مدیران متخصص و با تجربه در صنعت چوب و فلز، اساتید برتر و خبره دانشگاهی در صنعت چوب و مبلمان، کارشناسان مرتبط و کاربلد و هم چنین با مطالعه و انجام تحقیقات مداوم دست به شناخت نیاز مشتریان و خلاء بازار در این حوزه زده است.

بالا

کابینت ممبران امروزه به دیل نوع سبک آن که تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک می‌باشد مورد استقبال قرار گرفته است. این نوع کابینت‌ها که به کابینت‌های وکیوم نیز معروفند با متریال‌های مختلفی چون چوب و یا روکش چوب ساخته و اجرا می‌گردند که تنوع رنگ و طرح بالایی دارند. از آنجایی که طراحی دکوراسیون آشپزخانه تاثیر بسزایی در خانه دارد، انتخاب کابینتی مناسب امری حائز اهمیت است. ممبران در واقع یک روکش پلاستیکی از جنس وینیل است که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف قابل تولید می‌باشد که با توجه به نیاز

اتاق مدیریت اصلی‌ترین بخش هر فضای اداری و سازمان رسمی می‌باشد که نقش موثری در پیشبرد اهداف مجموعه بر عهده دارد. به همین دلیل دیزاین و طراحی این اتاق‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است و باید دارای کیفیت بالایی نیز باشد.

با توجه به اینکه آشپزخانه محلی برای تجمع در خانه است و زمان زیادی را در آن سپری می‌کنیم و محلی برای آماده سازی غذا و سرو آن نیز محسوب می‌گردد، توجه به تمیزی و نظافت آن از اهمیت زیادی برخوردار است و همیشه باید تمیز نگه داشته شود.

جزیره در آشپزخانه به پیشخوانی گفته می‌شود که قابلیت‌های زیادی دارد و مشکل کمبود کابینت را تا حد زیادی در آشپزخانه حل می‌کند. به فضلی آشپزخانه نظم می‌دهد و می‌توان سینک ظرفشویی و یا اجاق گاز رومیزی را در آن قرار داد. جزیره انواع متخلفی دارد که در این مقاله به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

استفاده بهینه و درست از فضاهای موجود می‌تواند در زیبایی و جذابیت دکوراسیون تاثیر بسزایی داشته باشد. پنری روم به عنوان فضایی کوچک در خانه است که با قفسه بندی جهت نگهداری مواد غذایی و برخی وسایل مورد استفاده قرار می‌گیرد.  مواد خوراکی که به سرعت فاسد شدنی نیستند و یا وسایلی که کمتر مورد استفاده هستند را در این فضا قرار می‌دهند.